• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/Büyüksaat-Gazetesi-102221029841622/?ref=tn_tnmn
  • https://twitter.com/bfyildirim
                
Ümre Döviz ve Altın  A.Ş.
Çoşkun Niziplioğlu
Son Fiyatı Bizden 
 Öğrenebilirsiniz
   0322 352 53 30
   0322 352 53 31

  

Ceyhan Belediyesi yardıma muhtaç ailelere kucak açtı

.

KİMSE YOKSA CEYHAN BELEDİYESİ VAR

Ceyhan Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, "Sosyal Belediyecilik" ilkeleri doğrultusunda çalışmalarını sürdürüyor. Ceyhan Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri, yardıma muhtaç vatandaşların yardımına koşuyor. Sosyal belediyecilik anlayışı kapsamında çalışan Ceyhan Belediyesi, ücret alınmadan, durumu iyi olmayan ailelere çeşitli yardımlarda bulunuyor. Ceyhan Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler ve oluşturulan komisyon tarafından tespit edilen yardıma muhtaç ailelere, Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar’ın talimatlarıyla yardım elini uzatarak, vatandaşların yüzünü güldürüyor.

KADİR AYDAR, “TEMİZ EVLER, GÜLEN YÜZLER GÖRMEK BİZİ MUTLU EDİYOR”

Biz varken siz kimsesiz değilsiniz diyen Belediye Başkanı Kadir Aydar, “Temiz Evler, Gülen Yüzler’ projemizle ücret almadan, yardıma muhtaç, kimsesi olmayan ve yaşlı vatandaşlarımızın kişisel bakımlarının yanı sıra evlerinin temizliğini yaparak sağlıklı, hijyenik ve ferah ortamda yaşamaları için belediye olarak imkanımız dahilinde yardım etmeye gayret ediyoruz .

Bu zamana kadar 100’den fazla evde temizlik yapan Sağlık ve Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, evinden çıkamayan, hasta vatandaşlarımızı da hastaneye götürüp, muayenesinin ardından evine kadar götürülüp, kendilerine yardımcı olunarak hayatlarını kolaylaştırıyoruz. İhtiyaçlarını giderdikten sonra yüzlerindeki tebessüme neden olmak, hayır dualarını almaksa bize yetiyor.” dedi.


Bu hizmetin önemine değinen vatandaşlar ise,” Kişisel bakımlarımızın yanı sıra, evlerimizin temizliğini yaparak hayatımızı kolaylaştıran Belediye Başkanımız Kadir Aydar’a her gün dua ediyoruz.” dedi.

 

74 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın