• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/Büyüksaat-Gazetesi-102221029841622/?ref=tn_tnmn
  • https://twitter.com/bfyildirim

                
Ümre Döviz ve Altın  A.Ş.
Çoşkun Niziplioğlu
Son Fiyatı Bizden 
 Öğrenebilirsiniz
   0322 352 53 30
   0322 352 53 31

  

Çukurova’da "Cami, Çocuk Ve Aile Buluşması" Gerçekleştirildi

.

Çukurova Müftülüğü tarafından “Haydi ailece camiye” sloganıyla ‘Cami, çocuk ve aile buluşması’ programı düzenlendi.

Ramazanoğlu Camii’nde düzenlenen programa; yaz Kuran kursu öğrencileri, veliler ve görevliler katıldı. Program, Kuran tilaveti ile başladı. Öğlen namazı öncesi düzenlenen programda, öğrenciler ilahiler seslendirdi, şiir ve dua okudu.
Çukurova Müftüsü Hüseyin Gün, düzenlenen program yoğun ilgi gösteren velilere ve öğrencilere, duygu dolu anın yaşanmasına vesile olan herkese teşekkür etti.


"Cami, Çocuk ve Aile Buluşması" adı altında çocukların camide neler öğrendiklerini görmek amacıyla veliler ve cemaatle bir araya geldiklerini söyledi.
Müftü Gün, Bu kapsamda Kur'an-ı okuyan, İlahi okuyan, Şiir okuyan ve dua eden çocuklarımızın neler öğrendiğini görebilmek amacıyla bir araya gelerek velilerimizde çocuklarının mutluluklarına ortak oldu. Bu kapsamda çocuklarımız milli ve manevi değerleri, peygamberleri, Rabbimiz, kitabımız ve dinimizi öğrenmiş olması anne ve babalar için de büyük bir mutluluk vesilesi oldu. Dolayısıyla Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından düzenlenen program, çocuklarımızı camiye alıştırma cami sevgisi ve namaz sevgisini kalplerinde oluşturmak amacıyla caminin kubbesi altında hocalarımızın, velilerimizin ve çocuklarımızın bir araya gelmesi çok anlamlı oldu. Buradan velilerimize, hocalarımıza ve çocuklarımıza teşekkür ediyorum." dedi.

7 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın