• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/Büyüksaat-Gazetesi-102221029841622/?ref=tn_tnmn
  • https://twitter.com/bfyildirim


                
Ümre Döviz ve Altın  A.Ş.
Çoşkun Niziplioğlu
Son Fiyatı Bizden 
 Öğrenebilirsiniz
   0322 352 53 30
   0322 352 53 31

  

Başkan Aydar Köylülerin Gönüllerini Fethetti

.

BAŞKAN AYDAR 17 MAHALLEDE HALK GÜNÜ DÜZENLEDİ

Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar köyleri gezerek halk günü düzenledi. Teşekkür etmek için vatandaşlarının ayağına geldiğini dile getirerek tek tek sorun, istek ve talepleri dinledi. Seçim sonrası kırsalda bulunan mahallelerde Halk Günü düzenleyen Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, ilk turda 17 mahallede köylülerle bir araya geldi. Mercin (İncetarla), Hamitbey, Hamitbeybucağı, Ekinyazı, Büyük Elma Gölü, Küçük Elma Gölü, Karakayalı, Dikilitaş, Ceyhanbekirli, Irmaklı, Celiluşağı, Birkent, Günlüce, Burhanlı, Çataklı, Tatarlı ve Mustafabeyli Mahalleleri’nde kapı kapı dolaşan Başkan Aydar kadınlar, yaşlılar ve çocuklar öncelikte olmak üzere şikayet, istek ve talepleri dinledi.

AYDAR, “HER MAHALLEMİZE EŞİT HİZMET SUNACAĞIZ”

Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, her ayın son çarşambası düzenlediği Halk Günü'nde bir değişiklik yaparak Ceyhan’a bağlı kırsalda bulunan mahallelere gidip köylülerin sorun ve taleplerini yerinde inceledi. Siyasi parti ayrımı yapmaksızın hizmet yapacaklarını belirten Başkan Aydar, "Biz 31 Mart'tan sonra siyasi gömleğimizi çıkardık, hizmet gömleğimizi giydik. Herkes rahatlıkla şikayet, istek ve talebini çekinmeden söyleyebilir. Adana Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeydan Karalar’ın sizlere selamı var. Yoğun proğramları dolayısıyla gelemedi ancak tüm ekibini gönderdi. Sizlerin talepleri bizim için emirdir.

Adana Büyükşehir Belediyesi amir ve müdürleri ile Ceyhan Belediyesi ekiplerimiz, istek, talep ve şikayetlerinizi dinlemek için buradayız. Oyunu veren, vermeyen herkese hem teşekkür etmek hem de sorunları yerinde inceleyip hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmak için geldik. Herkesi tek tek dinleyeceğim. Anında çözülmesi gerekenleri burada birlikte çözeceğiz. Kurum ve kuruluş müdürlerimizin tamamı burada onlar da kendi görev ve sorumluluk alanlarına ilişkin sorunları çözecekler." dedi.

“BİZ HERKESİN BAŞKANIYIZ”

 

Başkan Aydar yaptığı konuşmada, “31 Mart’tan önce ne söylediysek yerine getiriyoruz. Bize oy verdiniz desteklediniz belediye başkanı yaptınız. Oy verenden de vermeyenden de Allah razı olsun. Oy verenler iyi ki verdik, oy vermeyenler ise biz bu adama neden vermedik diyecek. Çünkü 31 Mart’tan sonra bizim için siyaset bitti. Biz hizmet gömleğimizi giydik. Biz artık herkesin belediye başkanıyız. İster AK Partili, ister MHP’li, ister CHP’li olsun herkese eşit mesafede hizmet götürecek adaletten asla şaşmayacağız. Kavgacı dönem bitti; çekişmelerden, kavga etmekten, hizmetler yoksun kaldı. Biz öyle olmayacağız uyum içerisinde çalışıyoruz ve çalışacağız. 20 yılda yapılmayanları üç ayda yaptık. Kimsenin girmeye cesaret edemediği Çamlıyol’u alt yapı ve üst yapı sorununu Zeydan Başkanımız ile çözdük. Biz biriz beraberiz, hizmet için varız. Seçimden seçime gelmeyeceğiz, Seçimden seçime gelen insanlardan olmayacağız. Sürekli geleceğiz, hizmet getireceğiz, eksiklerinizi tespit edip yapacağız.

“OY İÇİN OTOBÜS SEFERLERİ YAPTILAR”

Gittiği her mahallede büyük bir sevgi ile karşılanan Başkan Kadir Aydar, otobüs seferleri neden kaldırıldı sorusuna, “Zeydan Karalar Başkanım yapmadı. Üç aylık seçim aldatması yapmışlar. Sözlü kazansa yine aynısı olacaktı. Siz oy verin diye üç aylık köy seferleri düzenlemişler. Başkanımız ile sürekli istişare içerisindeyiz, bu konuyu gündeme alarak çözüm üreteceğiz, vatandaşlıklarımız mağdur olmasın diye ulaşım sorununa da çare bulacağız.” dedi.

Genellikle yol problemi şikayetleri ile karşılaşan Başkan Aydar, “Sorunları ve problemleri yerinde incelemek için buradayız. Halk günü buluşmasını bu nedenle mahallelerimizde düzenledik. Tüm sorunları arkadaşlarımız not aldılar, o sorunlar çözülecek ve size tekrar dönüş yaparak problemin giderildiğini söyleyecekler.” dedi.

AYDAR, “SİNEKLER BİZE MİRAS KALDI”

Sinekle mücadeleyi en üst seviyede sürdürdüklerini belirten Başkan Kadir Aydar, “Larva dönemi seçim öncesine denk geldiği için ilaçlama yapılmamış, araçları seçim aracı olarak kullandıklarına dair duyumlarımız var. Sinekler bize miras kaldı ancak bu yıl bizlere anlayış göstermenizi rica ediyorum. Zeydan Karalar Başkanımızda bu konuda hassas davranıyor. İlaçlama için 9 araç daha kullanılarak sayısını arttırıp 22’ye çıkardık. Ekiplerimiz gece, gündüz demeden ilaçlama yapıyor. Önümüzdeki yıllarda erken önlem alarak bu sorunu ortadan kaldıracağız.” dedi.
Başkan Aydar, konuşmasının ardından ziyaret ettiği köylerde vatandaşlarla tek tek sorun, şikayet ve taleplerini dinledi. Kendisine iletilen konuları not aldı ve yanında hazır bulunan kurum müdürlerine talimat vererek hızlı bir şekilde çözüm bulmasını istedi.

82 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Köşe Yazıları
Bekir Fevzi YILDIRIM
Bir Dostluk Hikayesi

Hasan Çınar
Soru:Boy abdesti almak için su bulamayan ne yapmalıdır?

Mahmut ERASLAN
Cehenneme kim gidecek?

Deklanşör Remzi -Yıldırım
Zemberek Hayat

Abdulaziz KIRANŞAL
Halimize İsrailoğulları Bile Hayret Ediyor

Abdurrahman Dilipak
Biz bu kafayla!..

Ahmet TAŞGETİREN(KONUK YAZAR)
Allah Korusun!

Faruk Beşer
Bir 28 Şubat saldırısının muhatabı olmak

Yusuf Kaplan(KONUK YAZAR)
Peygambersiz din, cemaatsiz cami, ailesiz cemiyet yaşayamaz!

Hayrettin Karaman(Konuk Yazar)
Sayın Başkanım (Mürsî)

Osman Palamut
Vatan ve Millet aşkı

Dr.M.Zeki UYANIK
Allah’ın Sevdiği ve Peygamberlerle haşrolunan Kul…

Nurettin AYDIN
Medeniyetler Çatışması “Müslümanlar ve Batı”

Sait Özdemir
Baş+arı (Başarı) Üzerine.

İdris POLAT
İdris Polat: Oku! Kalk ve Uyar!İ

Muhammet Tunç
Yeni Yılın Nefis Muhasebesi

Battal Aslan
NE OLACAK ŞU DİYANET..!!

Muhammet YILDIRIM
“Babam Seyrediyor !”

Adnan Kalkan
ÇOCUKLARA İSTENDİK DAVRANIŞ KAZANDIRMAK

Mehmet Ergin
Zihinsel Tipoloji Analizi ile Öğrenciler, Zihin Yapılarına En Uygun Meslekleri Seçiyorlar…

Recep Gündoğan
Kasım süleymani intikamı! iran'a pahalıya patladı

Vedat Kayalar
Sabancılar ve kapitalizmin sadakati

Hasan DEMİR
#Yenizelanda #(Newzealand)

Abdullah Sevim Kulfani
Müminlerin Şiarı Adalet Olmalı…

Yavuz Topaloğlu
DEVLET ve AHLAK FELSEFESİNİ İSTİSMAR

Mehmet Özler
NE “MİLİTARİST” Mİ ?

Mustafa Tekin KAYTANCI
Gerçek Dost ,Gerçek Arkadaş