• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/Büyüksaat-Gazetesi-102221029841622/?ref=tn_tnmn
  • https://twitter.com/bfyildirim

                
Ümre Döviz ve Altın  A.Ş.
Çoşkun Niziplioğlu
Son Fiyatı Bizden 
 Öğrenebilirsiniz
   0322 352 53 30
   0322 352 53 31

  

Aktaş, uygulama noktasında vatandaşlarla bayramlaştı

.

Adana İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, Kurban Bayramı öncesi Adana Mersin Otoyol üzerindeki uygulama noktasını denetleyerek uygulama noktasında durdurulan araçlardaki vatandaşlarımızın bayramını kutladı.

EMNİYET TEDBİRLERİNİ YERİNDE İNCELEDİ

Aktaş, vatandaşlarımızın Kurban Bayramını huzur ve güven içerisinde geçirmeleri amacıyla almış olduğumuz emniyet tedbirleri ile bu tedbirlerin etkisini yerinde görmek ve ayrıca ilimizin bağlantı yol güzergahlarında ve TEM otoyolunu kullanarak seyahat eden sürücülerde trafik güvenliğini konusunda yoğun bir farkındalık oluşturmak ve Hayatı Korumak İçin Kemerin Ses Getirsin sloganının yerleştirmek amacıyla Tarsus gişeler uygulama noktasını yerinde denetledi.

Denetleme öncesi video konferans yöntemi ile İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’ya trafik akışı hakkında bilgilendirme yapan Aktaş daha sonra uygulama noktasındaki görevlilerden trafik denetimleri hakkında bilgi aldı.


Uygulama noktasında durdurulan araçlardaki vatandaşlarla bir süre sohbet eden Aktaş, vatandaşlarımızın bayramlarını tebrik edip trafik kurullarına uymaları konusunda bilgilendirip araçtaki kişilere çeşitli hediyeler verdi.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

28 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın