• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/Büyüksaat-Gazetesi-102221029841622/?ref=tn_tnmn
  • https://twitter.com/bfyildirim


 Adana Kıvanç Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu
Ümre Döviz ve Altın  A.Ş.
Çoşkun Niziplioğlu
Son Fiyatı Bizden 
 Öğrenebilirsiniz
   0322 352 53 30
   0322 352 53 31

  


Vali Demirtaş'tan bayram ziyaretleri

.

Adana Valisi Mahmut Demirtaş, bayramlaşma programı kapsamında Büyükşehir Belediyesi İtfaiyeDaire Başkanlığı, İl Jandarma Komutanlığı, Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü ile şehit aileleri, Şehit Kara Pilot Yüzbaşı Serhat Sığınak Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ve son olarak da Adana Çocuk Evleri Sitesini ziyaret etti.

Bayramın manevi atmosferine uygun olarak birlik ve beraberlik içinde kutlanmasına özen gösteren Vali Mahmut Demirtaş, bayramlaşma programına İl Jandarma Komutanlığı, İl Emniyet Müdürlüğü ile Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ve Zabıta Müdürlüğü personeliyle başladı.

İlk olarak İl Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek Jandarma personeliyle bayramlaşan Vali Demirtaş, ülkemizde yürütülen güvenlik hizmetlerinin ayrılmaz bir parçası olan Jandarma Teşkilatının, huzur ve asayişi sağlamada canla başla çalışarak yüce milletimizin sevgisine ve güvenine mazhar olduğunu dile getirdi. Yurdun her köşesinde özveriyle çalışan jandarma teşkilatı mensuplarının Kurban Bayramı'nı kutladığını belirten Vali Demirtaş, üstlendikleri görevlerde jandarmaya başarılar diledi.

Vali Demirtaş, İl Jandarma Komutanlığı ziyaretinin ardından İl Emniyet Müdürlüğü personeli ile Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğünde bir araya gelerek toplumun huzur ve güven içerisinde yaşamasının teminatı olmuş emniyet teşkilatı personelinin bayramını tebrik etti.

Vali Demirtaş, bayram ziyaretleri kapsamında Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığını da ziyaret etti. Burada itfaiye ve zabıta personeliyle bayramlaşarak Kurban Bayramı'nı kutlayan Vali Demirtaş, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ın da eşlik ettiği ziyarette tüm belediye personeline çalışmalarında başarılar diledi.

Şehit ailelerine ziyaret

Vali Mahmut Demirtaş, bayram ziyaretlerini Şehit Polis Memuru Serdar Kazar ve Şehit Jandarma Uzman Onbaşı Eren Yücel'in aileleriyle sürdürdü.

Ailelerin hal ve hatırlarını sorarak onlarla sohbet eden ve Kurban Bayramlarını kutlayan Vali Demirtaş, şehitlerin milletimize emanet ettiği ailelerinin daima yanlarında oldukları mesajını verdi.

Vatanını ve kutsal saydığı değerleri korumak için canlarını ortaya koymaktan çekinmeyen şehitlerimizin ülkemizin medarı iftiharı olduğunu dile getiren Vali Demirtaş, "Şehitlerimiz sayesinde bu topraklar üzerinde refah içinde özgürce yaşıyoruz. Bu gerçeği çok iyi bilen aziz milletimiz de daima şehitlerine, gazilerine ve ailelerine sahip çıkmış, onları baş tacı etmiştir. Devletimizin tüm imkanlarıyla her zaman yanınızda olduğumuzu bu vesileyle belirtmek isterim" dedi.

Şehit ailelerinin buruk geçen bayram sevincine ortak olan Vali Demirtaş, şehitlerin ölümsüz hatıralarının Türk milletinin kalbinde sonsuza kadar var olacağını dile getirdi.

Vali Demirtaş, Huzurevindeki yaşlılar ile Çocuk Evleri Sitesindeki çocukları da ziyaret etti.

İlk olarak Şehit Kara Pilot Yüzbaşı Serhat Sığınak Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret eden Vali Demirtaş, büyüklerin ellerini öperek hal ve hatırlarını sordu. Huzurevi sakinlerinin Kurban Bayramı'nı kutlayan Vali Demirtaş, "Bayramlar büyüklerin hatırlandığı, gönüllerinin ve dualarının alındığı, ellerinin öpülüp ihtiyaçlarının giderildiği müstesna günlerdir. Büyüklerimize sahip çıkmak inancımızın ve kültürümüzün bir gereğidir. Bizler bu anlayışla sizlerin burada rahat etmesi, huzur içerisinde olması, ihtiyaçlarınızın istenilen ölçüde ve zamanında karşılanması için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz" dedi.

Vali Demirtaş, Adana Çocuk Evleri Sitesini de ziyaret ederek çocukların bayram heyecanına ortak oldu. Ziyarette çocuklarla sohbet eden Vali Demirtaş, onlara çeşitli hediyeler verdi

109 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Köşe Yazıları
Bekir Fevzi YILDIRIM
YENİ VALİMİZİ BEKLEYEN SORUNLAR...

Hasan Çınar
Bir tüccara kullanmak üzere şartlı olarak yüz bin türk lirası verebilir miyim?

Mahmut ERASLAN
Adana Valisi Süleyman Elban'a Sivil Çağrı

Talip Koktaş
Vefa bir semt adından ötedir

Deklanşör Remzi -Yıldırım
Birlik Beraberlik Deniyor, Aksini Yapanlar Kahrediyor ..!

Abdulaziz KIRANŞAL
Aile Hayatınızı ve Çocuklarınızı Sosyal Medyaya Servis Etmeyin!

Abdurrahman Dilipak
Biz bu kafayla!..

Ahmet TAŞGETİREN(KONUK YAZAR)
Allah Korusun!

Faruk Beşer
Bir 28 Şubat saldırısının muhatabı olmak

Yusuf Kaplan(KONUK YAZAR)
Yüreğim yanıyor ...

Hayrettin Karaman(Konuk Yazar)
Sayın Başkanım (Mürsî)

Fatma KIZILTAŞ
Vandalizme son vermeyen Beyaz adamların Siyah gözyaşı !

Osman Palamut
Vatan ve Millet aşkı

Dr.M.Zeki UYANIK
Korona Günlerinde Tefekkür...

Nurettin AYDIN
Medeniyetler Çatışması “Müslümanlar ve Batı”

Sait Özdemir
İsteklerimize sınır koymak..

İdris POLAT
İdris Polat: Oku! Kalk ve Uyar!İ

Muhammet Tunç
Yeni Yılın Nefis Muhasebesi

Battal Aslan
ŞİMDİ LİBYA DA NE İŞİMİZ VAR..!!

Muhammet YILDIRIM
“Babam Seyrediyor !”

Adnan Kalkan
Eğitim Sorunlarımız

Mehmet Ergin
Zihinsel Tipoloji Analizi ile Öğrenciler, Zihin Yapılarına En Uygun Meslekleri Seçiyorlar…

Recep Gündoğan
Ayasofya Üzerine Siyasi Hesaplar

Vedat KAHYALAR
YENİ GENÇLER NE İSTİYOR?

Erdoğan Akın
Üşüyorsak Sebebi Var

Hasan DEMİR
#Yenizelanda #(Newzealand)

Abdullah Sevim Kulfani
Müminlerin Şiarı Adalet Olmalı…

Yavuz Topaloğlu
DEVLET ve AHLAK FELSEFESİNİ İSTİSMAR

Mehmet Özler
NE “MİLİTARİST” Mİ ?

Mustafa Tekin KAYTANCI
Gerçek Dost ,Gerçek Arkadaş