• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/Büyüksaat-Gazetesi-102221029841622/?ref=tn_tnmn
  • https://twitter.com/bfyildirim
                
Ümre Döviz ve Altın  A.Ş.
Çoşkun Niziplioğlu
Son Fiyatı Bizden 
 Öğrenebilirsiniz
   0322 352 53 30
   0322 352 53 31

  

Asimden sağguyu çagrısı

.

Suriyelilerin yoğun olarak yaşadıkları Kocavezir Kıbrıs Caddesi civarında bir Suriyelinin bir çocuğa tecavüz ettiği haberi üzerine protesto adı altında çok ciddi bir tahrik ve provokasyon yapılmıştır.
HABER ASILSIZDIR.
Ortada tecavüz değil bir taciz bile olduğu henüz netleşmemiş bir olay var. Bunu yapan bir Suriyeli değil bir Türk vatandaşıdır.
Milliyeti ve inancı ne olursa olsun bir kişinin işlediği suç (Suriyeli Türk Kürt alevi) kim olursa olsun diğer insanları bağlamaz bunun gerekçe göstererek saldırı yapılamaz. Suç ve suçlu varsa devreye emniyet girer adliyeye girer.
Sosyal medya hesaplarından Suriyelilere saldırı çağrısı kısmen karşılık bulmuş ve birçok ev işyeri ve araçlara saldırılar yapılmış maddi zararlar meydana gelmiştir.
Biz iki yüz bin üzerinde misafirimiz olan Suriyeli ve daha birçok ülkeden kardeşimize ev sahipliği yaptık iyiliğimiz ile örnek bir şehir olduk.
Adanalı vatandaşlarımızı aklıselime sükûnete davet ediyoruz.
Çevremizde çemberi daraltmak isteyen dış odaklı şer güçlerin harekete geçtiği bir ortamda sürekli ülke içerisinde bir karmaşa kavga kaos ile bizi birbirimize düşürmek zayıflatmak isteyen içeride işbirlikçiler oldu olacak bu yüzden temkinli tedbirli olmak aklı selim hareket etmek zorundayız.
Mahmut ERASLAN

249 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın