• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/Büyüksaat-Gazetesi-102221029841622/?ref=tn_tnmn
  • https://twitter.com/bfyildirim
                
Ümre Döviz ve Altın  A.Ş.
Çoşkun Niziplioğlu
Son Fiyatı Bizden 
 Öğrenebilirsiniz
   0322 352 53 30
   0322 352 53 31

  

Demirtaş çifti ‘‘Uçurtma Şenliği’’ne Katıldı

.

Vali Mahmut Demirtaş, ASKON Adana Şubesi ile Adana Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü tarafından organize edilen ‘‘Uçurtma Şenliği’’ne katıldı.
TÜYAP Fuar Alanı’nda düzenlenen şenliğe Vali Mahmut Demirtaş ve eşi Hanımefendi Beyhan Demirtaş’ın yanı sıra; Adana Milletvekilleri Tamer Dağlı ve Mehmet Şükrü Erdinç, Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç, ASKON Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan, vatandaşlar ile koruma ve bakım altında bulunan 0-18 yaş grubundaki çocuklar katıldı.


Vali Demirtaş etkinlikte gerçekleştirdiği konuşmada; geleceğimizin teminatı, beşeri sermayemiz olan çocuklarımız için düzenlenen bu etkinlikler çok anlamlı ve özel. Çocuklarımız için ne yapsak az. İlimizde bu tür etkinliklerin daha çok düzenlenmesini, tüm sivil toplum örgütlerimizin ve vatandaşlarımızın da bu tarz etkinliklere katılmasını temenni ediyor, bu etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.’’ dedi.


Vali Demirtaş ve eşi Hanımefendi Beyhan Demirtaş’ın çocuklarla yakından ilgilendiği etkinlikte; uçurtma uçurmanın yanı sıra birçok farklı etkinlik gerçekleştirildi.

112 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın