• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/Büyüksaat-Gazetesi-102221029841622/?ref=tn_tnmn
  • https://twitter.com/bfyildirim
                
Ümre Döviz ve Altın  A.Ş.
Çoşkun Niziplioğlu
Son Fiyatı Bizden 
 Öğrenebilirsiniz
   0322 352 53 30
   0322 352 53 31

  

Bizim Mobilya Sizin Mobilya

.

BİZİM MOBİLYA SİZİN MOBİLYA

Kozan Yolu üzerinde 1990 yılından bugüne müşterilerine her türlü taksit imkânı sağlayan, sarıçam halkının yüzünü güldüren Bizim Mobilya Yönetim Kurulu üyesi Hayırsever İş Adamı Mustafa Karaca, Kandırılan müşterinin kaybedilen kazanç olduğunu söyledi.


Mustafa Karaca, Babadan oğula mesleği küçük yaşlardan itibaren öğrenen ve 10 yıldır Bizim Mobilya mağazasında evlenecek çiftlerin bütçelerine göre bugün 6 bin TL ile 20 bin TL arasında mobilya, 5 bin TL ile 20 BİN TL civarında
Ücret aralarında evlerini kombine olarak mobilya ve beyaz eşyaları en konforlu biçimde düzenleyebililiniceğini belirtti.


MÜŞTERİLERİMİZ TAKSİTİ SEVİYOR
Büyüksaat Gazetesine açıklamalarda bulunan Bizim Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Karaca, şöyle konuştu. “ Bizim Mobilya müşterileri 1990 yılından bugüne mobilya mağazamızın bizim olduğu kadar kendilerinin mağazası olduğunu her satışta hissettirdik. Her türlü taksit imkânı ile müşterilerimizi sevindiriyoruz. Alım gücü malum, elden taksit, kredi kartı taksitlendirme, senet gibi ödeme sistemi vatandaşı oldukça memnun ediyor. Sarıçam halkı alışverişte yıllardır bizimle mobilya yani kendilerinin mobilya dükkânından alış veriş yapıyor. 10 yıldır ticaret hayatında çalışmaya devam ediyorum. Halk mağazaya geldiğinde beyaz eşyasına kadar mobilyası dahil alma imkanı var. Kombine bir mobilya mağazası olarak beyaz eşya, halı, yatak, kanepe takımları, daha onlarca çeşit ürünleri ödeme kolaylıkları ile alıp evler şenleniyorlar.”

ASGARİ ÜCRETLİYE KARDAN İSKONTO YAPIYORUZ
Yıllardır her müşterilerine aileden biri gibi satış yaptıklarını belirten Mustafa Karaca, Kozan Yolu üzerinde Vestel Bayisi olarak hizmet verdiklerini de söyledi. Karca; “ Müşterilerimizi kendi yerime koyuyorum. Ben alıcı olsam satıcıdan neler beklerim bunu düşünerek güler yüz ifademizle samimi bir şekilde alıcı olarak para vermeyeceğim ürüne müşteriye o malı önermiyorum. Müşteri artık bizi tanıdı bizde müşterilerimizi biz gerçekten bir aile olduk. Müşterilerimin özellikle alacağı ürünün iyisini almasını istiyorum. Güçte, salavat ’da kuvvete bakar. Herkes gücü yettiğini alıyor. Satışa sunduğum tüm ürünleri fabrikalarına gidip bizzat ben beğeniyorum, ürün mağazamıza geldiğinde müşterilerimize sergi yapıyoruz, beğendiklerini evlerine servis ile taşıyoruz. Geçim kolay değil. Asgari ücret ile çalışıyorsa müşteri 6 BİN TL para bağlasa, 15 ay bizim mobilya ya ödeme yaparak, taksitlere çalışacak. Okul masrafı, mutfak masrafları, ev kirası, bunlardan ayırıp taksit ödeyecek. Ben kardan fedakârlık edip bu tür müşterilerime yardımcı olmaya çalışıyorum “ dedi.

MÜŞTERİ KENDİNE SATIŞ YAPIYOR
Para her zaman kazanılabileceğini ifade eden Mustafa Karaca, “ Önemli olan kalp kazanmak, insan kazanmaktır. İnsanı kazanırsan onun sülalesini de kazanmış olursun, müşteri bu şekilde çoğalır. Birini kaybedersen o müşterinin sülalesini de kaybedersin. Müşterinize değer vermez isen o müşteriye başkası değer verir. Bizim Mobilya mağazamızda müşteri kendine mobilya satışı yapar. Müşteri ürünü beğeniyor, fiyatı soruyor, bu kurtarır mı diye soruyor, bakıyorum kurtarıyor satış gerçekleşiyor. Müşteri burası bizim mağazamız diye geliyor. Müşterilerimizi mağazamıza bekliyoruz, gelsinler fiyatı kendileri belirlesinler kurtarıyorsa ürünü evlerine gönderelim “ açıklamasında bulundu.
HABER –FOTOĞRAFLAR- REMZİ YILDIRIM

95 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın