• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/Büyüksaat-Gazetesi-102221029841622/?ref=tn_tnmn
  • https://twitter.com/bfyildirim
                
Ümre Döviz ve Altın  A.Ş.
Çoşkun Niziplioğlu
Son Fiyatı Bizden 
 Öğrenebilirsiniz
   0322 352 53 30
   0322 352 53 31

  

Sağlık Branşlarında Birinciyiz

.

SAĞLIK BRANŞLARINDA BİRİNCİYİZ

Adana’da kurulan ilk Özel Hastane ünvanına sahip Özel Adana Hastanesi Başhekimi Dr. Ali Uçurucu’yu Hastane Başhekim Odasında ziyaret ettik. Güler yüzü ile karşılandık. Enfes bir muhabbet sonrası Hastane faaliyetleri hakkında bilgi aldık. Başhekim Dr. Uçurucu, Sosyal güvenlik Kurumu ile ilk anlaşma yapan Özel Hastane ünvanın da kendilerinde olduğunu, Hastalarının sağlığının ise kendilerine emanet olduğunu söyledi.

SAĞLIK SUNAN HASTANEYİZ
İlk Ünvanların sahibi Özel Adana Hastanesi Başhekimi Büyükssat Gazetesi’ne yaptığı açıklamasında şöyle konuştu; “ Biz Adana’da kurulan ilk Özel Hastaneyiz. Sosyal Güvenlik Kurumu ile ilk anlaşma yapan özelliğimiz de var. 1998 yılından bugüne hizmet vermeye devam ediyoruz. 153 yataklı konforlu bir hastaneyiz. 64 yoğun bakımımız mevcut. Buna paralel tüm sağlık branşlarında hizmet veriyoruz. En son model cihazlara sahibiz. Çok tecrübeli fazla sayıda kendilerini ispatlamış hekimlerimiz var. Adana bölgesinin ilk Travma sıralamasında ilk sıradayız. Bağ kurlu, Emekli, İşçi, Memur, Çocuk, Özel Sigortası olan hastalarımıza da sağlık hizmeti veriyoruz. Yeşil kartlı sevkli gelen hastalarımıza da bakıyoruz. Yoğun Bakım ve Onkoloji hastalarımızdan ücret almıyoruz. Bu hastalar stabil hale geldikten sonra ücret alıyoruz. SGK olanlardan 75 TL muayene ücreti alıyoruz. Elbette profesör ve Doç. ücretleri değişiyor. Özel muayenelerde 175 ila 200 TL arasında ücretler değişebiliyor. Bölgemizde en az ekonomik fark ücreti ALAN Özel Hastaneyiz. “

HASTA MEMNUNİYETİ ÖNCELİĞİMİZ
Erişkin, Çocuk ve yeni doğan servislerininde Özel Adana Hastanesinde yer aldığını belirten Başhekim Dr. Ali Uçurucu; “ Yoğun bakımlar, Kardiyoloji servisleri ile Bypass servislerimizde mevcut. Doğumda ve diğer branşlarda ameliyatlarda ilk sıradayız. Bize bağlı Özel Güney Hastanesi var. Özel Metro Hastanemiz var. BU hastellerimizin ve Özel Adana hastanemizin kendilerine ait son teknoloji donanımlı Özel ambulansları mevcut. Türkiye’de bir ilk Metro Hastanemizde yeni doğan ambulansımız dahi var. Gerçekten ulaşımı çok kolay bir hastaneyiz. Bizim kendi hasta portföyümüz belli. Hastalarımız merkezde olduğumuz için tek dolmuş ile hastanemiz önüne gelebiliyor. Biz artık hastalarımızla aile olduk diyebilirim. Tek dolmuş ile hastaneye gelmeleri elbette bize bir avantaj sağlıyor. 400 personelimiz hastalarımıza en fazla ilgi ve alakayı göstermektedir. Özülkü şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Özülkü, Genel Müdür ve koordinatörümüz Şule Özülkü ile Ailesel bir kurum Hastaneyiz. Hastane sahiplerimiz yıllardır işlerinin başındalar. Hastalarımız en üst sağlık hizmetini alıyor. Hasta ve insan memnuniyetleri benim ilk sıramda. Bu konuda geri dönüşümleri alıyoruz. Önerilere tek tek cevap veriyoruz. Hasta hakları servisimizle öneri sunanlara cevap veriyoruz. Hastalarımızın sağlığı bize aittir “dedi.
HABER-FOTOĞRAF-REMZİ YILDIRIM

66 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın