• https://www.facebook.com/AdanaBuyukSaatGazetesi
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+90 552 241 03 21
  • https://twitter.com/BuyukSaatGazete
  • https://www.instagram.com/adanabuyuksaat/?hl=tr
  • https://www.youtube.com/channel/UC1nzYHN5kSbjEovGgI-AQjQ

ANA SAYFA

http://www.buyuksaatgazetesi.com/?Syf=18&Hbr=1193071

 
Adana ASKF tarafından organize edilen Süper Amatör Lig takımları ile istişare toplantısı ASKF Ali Gülleri Spor Merkezi toplantı salonunda yapıldı. Süper amatör lig kulüp başkan ve temsilcilerinin hazır bulunduğu toplantıda içinde bulunduğumuz Pandemi döneminin sıkıntıları ve müsabakaların durumu hakkında istişarede bulunuldu.
28.01.2021
Valilik toplantı salonunda gerçekleştirilen ve Vali Elban’ın yanı sıra; Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam, Kozan Ticaret Odası Başkanı Mustafa Kandemir, Kozan OSB Müdürü Fatih Aydın ile müteşebbis heyeti üyelerinin katıldığı toplantıda yetkililer tarafından Kozan Organize Sanayi Bölgesinin genel durumu ve yapılacak olan projelerle ilgili bilgilerin verildiği bir sunum gerçekleştirildi.
28.01.2021
HALİD ÇALIŞKAN, BEYAZÇİÇEK’İ ZİYARET ETTİ Saadet Partisi Seyhan İlçe Başkanı Halid Çalışkan ve Yönetim Kurulu üyeleri Hamza Çalışkan, İbrahim Topal ve Ramazan Yıldırım ile birlikte Hüdapar İlçe Başkanı Fethullah Beyazçiçek’i ziyaret etti. Hüda-Par Seyhan İlçe binasında gerçekleşen ziyarette İlçe Başkanı Fethullah Beyazçiçek ve Yönetim Kurulu üyeleri hazır bulundu.
27.01.2021
AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu, Başkan Vekili Sayım Azmaz, Genel Sekreter Adnan Kemali Ünal ve AKAMDER Osmaniye sorumlu üyesi Abdullah Ulucan Osmaniye Valisi hemşerimiz Dr. Erdinç Yılmaz’ ı ziyaret ederek önemli bir çalışmaya imza attılar.
27.01.2021
AK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay, geçen hafta Feke, Saimbeyli ve Tufanbeyli ilçeleriyle başladığı ilçe ziyaretlerine Pozantı, Karaisalı, Karataş, Yumurtalık, Ceyhan ilçe programlarıyla devam etti. Başkan Ay, dün de Aladağ, İmamoğlu ve Kozan ilçelerine yaptığı programlarla ilçe ziyaretlerini tamamladı.
27.01.2021
VEFAT VE TAZİYE.. 40 yılı aşkındır tanıdığım duruşundan, samimiyetinden, özverisinden bir şey kaybetmeyen vefalı insan, BüyükSaat Gazetemizin yayın kurulu üyesi, Mazlumder Genel başkan yardımcısı değerli dost Orhan Göktaş kardeşimizin muhterem'e annesi Lütfiye teyzemizin Hakkın rahmetine kavuştuğunu öğrenmiş bulunmaktayız Yarın Çarşamba günü öğle namazına müteakip buruk mezarlığında defnedilecek merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına sabr-ı Cemil niyaz ederiz. Merhume Lütfiye anneye ve geçmişlerimize üç İhlâs bir Fatiha okur musunuz?
26.01.2021
Adana’nın önemli ticaret ve kültür merkezlerinden biri olan Melekgirmez Çarşısı’na neden “Melekgirmez” denildiği uzun yıllar boyunca tartışılmıştı.Kucuksaat.com kurucusu Taner Talaş, yaptığı bir araştırma sırasında görmüş olduğu bir evrakla ismin nereden geldiğini saptadı. Sosyal medyada yapmış olduğu paylaşımlarda, Melekgirmez isminin İstanbul’da fuhuş ticareti yapılan bir sokağa verilen isim nedeniyle literatüre girdiğini belirledi. Kaynak: Melekgirmez isminin arka planı çözüldü
26.01.2021
Hamilelik sürecinde anne adayının vücudunda pek çok fizyolojik ve hormonal değişimler yaşanır. Bu değişimler, anne adaylarının bağışıklık sistemini zayıflatarak enfeksiyona daha açık hale gelmesine veya var olan enfeksiyonları daha ağır geçirmesine neden olabilir. Bundan dolayı hamilelik döneminde anne ve bebeğin sağlığı için güçlüğü bir bağışıklık sistemi her zamankinden daha fazla taşıyor. Biruni Üniversite Hastanesi Beslenme ve Diyetetik Uzmanı Gamze Çakaloğu, gebelik döneminde anne adaylarının bağışıklığını güçlendirmek için 10 altın kural ile ilgili bilgi verdi.
26.01.2021
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "AK Parti ile ittifak olur mu?" sorusuna 3 şartları olduğunu söyleyerek yanıt verdi. Karamollaoğlu şartlarını ise başkanlık sisteminin kaldırılması, adalet alanında yapılacak reformlar ve ekonomi alanında atılacak adımlar olarak sıraladı.
26.01.2021
Vali Süleyman Elban, sağlık, emniyet, jandarma, itfaiye, orman gibi farklı kurumların tek çatı altında koordineli çalışarak acil yardım hizmetlerinin vatandaşa hızlı ve etkin bir biçimde verilmesi amacıyla kurulan 112 Acil Çağrı Merkezi ile acil durumlarda güvenlik hizmetlerinin etkin ve koordineli biçimde verilmesi amacıyla kurulan Güvenlik ve Acil Durumlar Koordinasyon Merkezi’ni (GAMER) ziyaret etti.
26.01.2021
... 10 ...
Vedat KAHYALAR
DOĞALGAZ SERÜVENİ VE ADANA

Hasan ÇINAR Adana İl Müftüsü
Merak Edilen Konular Hakkında Fetvalar

Bekir F. YILDIRIM
GENÇLİK NEREDE, BİZ NEREDEYİZ?

Hüseyin ACARLAR (Akit Gazetesi Misafir Kalem)
Üçleme Üzerine Derkenar

Orhan GÖKTAŞ
Stop Erdoğan!

Dr. M. Zeki UYANIK
Manevi İklim… Üç Aylar

Ramazan YÜKSEL
Hayali Bile Cihanlar Değer! (9 Eylül 2009 Tarihli Makalem)

Abdulaziz TANTİK
Anbean kirleniyoruz…

Kurtuluş KILINÇ
NE ERBAKAN'MIŞ BE!

Uzman Psikoterapist Adnan KALKAN
KAÇIN KIZLAR SOKAKTAN, SIĞININ YUVANIZA

Abdulaziz KIRANŞAL
Bunları Yapıyorsak Başka Günaha Gerek Yok

Doç. Dr. Necmettin ÇALIŞKAN
28 ŞUBAT VE BİTMEYEN HESAPLAŞMA

Metin ÖZEL
NEFRET SÖYLEMLERİ BİRLİĞİMİZE ZARAR VERİYOR.

Muhammet TUNÇ
Yeni Yılın Nefis Muhasebesi

Sait ÖZDEMİR
SİZİN EŞREF SAATİNİZ NE ZAMAN?

Mustafa BAYGIN
Ermenistan’daki Darbenin(!) Şifreleri; KARABAĞ’a SALDIRI!

Recep GÜNDOĞAN
“Onlar Atalarının Dini Üzeredirler”

Battal ASLAN
ŞAVAŞI DURDURAN DİN..!!

Hayati KOCA
ÖMÜR DEDİĞİN

Turgay BAŞBOĞA
YENİ NORMALLER BENİ ÇOK KORKUTUYOR !!!

Mahmut ERASLAN
Adana Valisi Süleyman Elban'a Sivil Çağrı

Fazlı KORKMAZ
MUSA A.S'IN MİSYONU

Talip KOKTAŞ
Mikro Âlemden Makro Âleme

Mehmet ULUĞTÜRKAN
Bir çağrımız var

Feyzullah AKDAĞ
GELİŞİM SÜRECİNDE AKRABALIK İLİŞKİLERİNİN ÖNEMİ

Mehmet ERGİN
Zihinsel Tipoloji Analizi ile Öğrenciler, Zihin Yapılarına En Uygun Meslekleri Seçiyorlar…

Ahmet TAŞGETİREN(KONUK YAZAR)
Saadet çantada keklik olur mu?

Yusuf KAPLAN (KONUK YAZAR)
Dijital Emperyalizm Çağı

Muhammet YILDIRIM
Güzel insanlar, Güzelliklere vesile olur.

Mehmet ÖZLER
NE “MİLİTARİST” Mİ ?

Abdullah Sevim KULFANİ
Müminlerin Şiarı Adalet Olmalı…

Abdulkadir KAÇAR
Gülümsemenin Büyük Sırrı!