Reklam

Boğaziçi Restoran Kafe Huzurun Mekânı 

Boğaziçi Restoran Kafe Huzurun Mekânı 
07 Haziran 2021 - 01:21
Adana’da İstanbul Boğaz manzarasını aratmayan mekânın olduğunu biliyormuydunuz?  Dilberler sekisinde müşterilerine "Aliyyül alâ" anlamında huzur veren ‘Boğaziçi Restoran Kaffe’ kapılarını açtı. Boğaziçi Kâffe; Çevreyolu viyadüğünde Seyhan nehri üzerinde huzur veren doğal manzaralı her türlü konforu ile müşterilerine hizmet veriyor. 

Boğaziçi Restoran Kaffe sahibi Fatma Ökmen; konuya ilişkin yaptığı açıklamasında Adana Halkını Boğaziçi Kaffe’nin huzura davet ettiğini söyledi. Ökmen; “ Mutluluk veren Boğaziçi Restoranda alışılmışın dışında her türlü etkinlik yaşamak mümkün. Seyhan nehri üzerindeki mekânda duvardan duvara kütüphanesinden kitap alıp okuyabiliyorsunuz. İsteyen Hoca eşliğinde Kanolar ile kürek çekip Seyhan Nehri üzerinde tur atabiliyor. Su üstünde  dubalar üzerinde oluşturulan platformda masa üzerinde kahvaltınızı yapmak imkânınız var. Müzik, Kahve, Çay, Serpme kahvaltı, Balık, Çıtır Tavuk, Bonfile, et Dondurma tatlı çeşitleri ile yemeğinizi eşsiz manzara eşliğinde yeme imkana sahipsiniz. Boğaziçi Restoran ve Kâffede ayrıca her türlü organizasyonlarınızı yapma şansıda var. Yemekli şirket toplantıları ve sunumlarınızı gerçekleştirebileceğiniz bir enfes mekân Boğaziçi Restoran Kâffe sizi çağırıyor “ dedi. 

Boğaziçi Kâffe’ mutfak şefi profesyonel lezzetleri dünya ve Türk mutfağındaki lezzet hünerlerini Adana halkına tattırmanın farkını yaşatıyor. Otopark sorunu olmayan mekân ile tanışma şansını kendinize tanımalısınız. Her türlü hijyenik şartlara uygun tesislerde huzurun zirvesini yaşamak mümkün. Güler yüzlü personel ile gece ve gündüz hizmet veriliyor. Okey oynayarak keyifli vakitleri eşsiz doğal manzara eşliğinde yaşama hakkınızı göz ardı etmemeniz için birçok nedeni olan tesislerde gerçek demli çay keyfi insanı dinlenerek dostları ile içmeleri dahi huzuru tüm hücrelerinizde yaşıyorsunuz. Rezervasyon yaptırma imkânınız 0352 227 0942 bir telefon kadar size yakın. Dilberler Sekisinde Boğaziçi Kâffe su üzerinde hizmet veren sosyal hayatın enfes mekânı. Anılarınızı biriktirdiğiniz huzur sunan mekânda doğum günlerinizi dahi gerçekleştirmek mümkün. Aile ortamında eşsiz mekâna tüm Adana halkı mutluluğu yaşaması adına Boğaziçi Kâffe sahibi Fatma Ökmen’den sizlere çağrı var;   “Sosyal Hayatın yeni adresine Tüm Adana halkını davet ediyoruz. Mekânı tanıyın huzurun merkezine kavuşun.”         

Bol fotoğraf çekip hatıralarınıza mutluluk anlarınızı eklemek isteyenler buyurun size İstanbul Boğazını aratmayan Boğaziçi Kâffe tesislerine gelin Seyhan Boğaziçi Kâffe keyfini yaşayın. Pandemi sürecinde moraller sıfıra düştü, Şimdi mutlu olma zamanlarımız o halde birkaç saatinizi ne zaman isterseniz Boğaziçi Restoran Kâffe’de yaşama şansını kendinize tanıyınız. 
HABER Remzi Yıldırım Büyüksaat Gazetesi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum