Reklam

Davutoğlu'ndan Çalışkan'lara Taziye Ziyareti

Partisinin kuruluş ve teşkilatlandırma çalışmaları için Adana'da bulunan 62. Hükümet Başbakanı ve Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, Adana'nın tanınmış ailelerinden ve iş dünyasının önemli aktörlerinden Çalışkan ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Davutoğlu'ndan Çalışkan'lara Taziye Ziyareti
04 Nisan 2021 - 18:10
Partisinin kuruluş ve teşkilatlandırma çalışmaları için Adana'da bulunan 62. Hükümet Başbakanı ve Gelecek Partisi Genel Başkanı  Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, Adana'nın tanınmış ailelerinden ve iş dünyasının önemli aktörlerinden Çalışkan ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Partililerin de bulunduğu ziyarette geçtiğimiz aylarda vefat eden merhum Süleyman Çalışkan için yapılan ziyaret sonrasında samimi bir hava içerisinde geçen ziyaret sonrası Recep Çalışkan ve Doçent Dr. Necmettin Çalışkan twitter hesaplarınından yapıan ziyaret için teşekkür etti.Askon Yönetim Kurulu Başkanı Recep Çalışkan, "Gelecek Partisi Genel Başkanı 62. Hükümet Başbakanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, Ailemizin muhterem büyüğü kayınpederim Süleyman Çalışkan'ın vefatı nedeniyle, taziye ziyaretinde bulundular. Ailemiz adına şükranlarımızı iletiyorum."


Doç. Dr Necttin Çalışkan ise açıklamasında, "Gelecek Partisi Genel Başkanı, TC. 62. Başbakanı Sayın Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, maiyetiyle merhum babam için taziye ziyaretinde bulundular. Ailemiz adına müteşekkirim." dedi.

Bu vesile ile Büyük Saat Gazetesi olarak Merhum Süleyman Çalışkan'a bir kez daha rahmet diliyoruz. 
Bu haber 258 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum