Reklam

GAZETEMİZDEN KİŞİYE ÖZEL MEKTUP

Web Sitemizi düzenli ziyaretinizde; Doğru haber bulursunuz, Kimseye iftira edilmediğini, haksız ve abartılı haber yapılmadığını, birleştirici ve kaynaştırıcı bir yazı dili ile karşılaşırsınız. Emin olmadığımız bir bilgiyi sizinle paylaşmayız. İftira ve yanıltıcı haberin vebalini biliriz. Sosyal medya hesabınızdan haberlerimizi paylaşırsanız iyi bir şeye vesile olursunuz.

GAZETEMİZDEN KİŞİYE ÖZEL MEKTUP
05 Nisan 2021 - 03:29
Değerli Okur,
Web Sitemizi düzenli ziyaretinizde;
Doğru haber bulursunuz, Kimseye iftira edilmediğini, haksız ve abartılı haber yapılmadığına şahit olursunuz. Yazılarımız da  birleştirici ve kaynaştırıcı bir dil ile karşılaşırsınız. Emin olmadığımız bir bilgiyi sizinle paylaşmayız. İftira ve yanıltıcı haberin vebalini biliriz. Sosyal medya hesabınızdan haberlerimizi paylaşırsanız iyi bir şeye vesile olursunuz. Her şeyi bilmeyiz ama bildiklerimizin doğruluğundan da eminiz. Temiz bir dil kullanırız. Emin olmadığımız sözcük yazım ve telaffuzlarını  kaynaklarından teyid ederiz. Sizin adınıza araştırır, sizin adınıza çalışırız.

Kamu çalışanlarını rahatsız etmektense, size fayda üretmek için onlara yardımcı olmaya gayret ederiz. Sağlam bir vicdana sahibiz. İçinizden birileri güzel birşey söyler, yaparsa onu yayınlar, daha çok insanın istifadesine sunarız. Web Sitemizde ve gazetemizde sizi yanıltacak ilan ve reklamlara izin vermeyiz.

Gazete Yönetim Kurulu olarak bir araya geldiğimiz de, Ülkemiz ve barındırdığı toplumu tehdit eden, veya teröre yol açabilecek problemlerin bertarafı için etkin bir yazım dili geliştiririz. Gördüğümüz hata ve yanlış uygulamaları usulünce ilgili makamlara habercilik yaklaşımıyla bildirir, sizin haberiniz yokken iyiliğinize çalışırız. Haddimizi biliriz. Kimsenin özel hayatı ve mahremi ile ilgilenmeyiz. Kamuoyunu ilgilendiren konular da, gözümüzü kırpmadan rahatımızı bozarız.

İstihdamı artırıcı, ekonomiyi gelişirici haber değeri olan her sese kulak kesilir destekleriz. Aile ve fertlerini fazlasıyla önemseriz. Aile müessesinin toplumun en temel yapı taşı olduğunun idrakindeyiz. Aileyi ayakta tutacak, sağlamlaştıracak her girişimde var oluruz.

Kısaca, Sizin İçin Çalışır, Bununla da iftihar ederiz.

Selam, Saygı ve Dualarımızla.

 
Bu haber 322 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum