Reklam
Battal ASLAN

Battal ASLAN

[email protected]

HEPİMİZ NUHUN GEMİSİNDEYİZ..!

25 Mart 2021 - 04:26

"Su vatandır ,suyuna sahip cık ve israf etme."  Bu ilanı her duyduğumda yaptığım bir yanlış aklıma geliyor...tıraş olurken ,duş alırken hatta elimi sabunlarken elimi ıslattıktan sonra sabunlamaya başlaya bilirim, bu esnada suyun akmasına gerek yok.  Derken hamt olsun yavaş yavaş su israf alışkanlığımı giderdim. Daha öncelerimde farkındalığım var idi, ancak telkinler daha uyarıcı oldu. "SU VATANDIR." Deyince Akansular durur.

Konu vatan olunca her şuurlu Müslümanı ve bu milletin Kürdi, Çerkez'i  Arabı, Lazı kendisini bu milletin asil bir parçası gören herkes için AKAN SULAR DURMALI ;Aksi bir tavuk, yavrularımızın geleceğini karatmak kendi esaretimizi hazırlamaktır. Bölücü mihrakların şuursuz halleri dışarı akılların marifetidir.  Bir düşünsenize Hem İstanbul ,hem Adana hem İzmir ..hem de Diyarbakır, Urfa, Hakkâri...senin. Ne yapacaksın batıdaki milyonları doğuya mı taşıyacaksın, hadi taşıdın nasıl geçineceksin, kız vermiş kız almış et ile tırnak olmuş bu milleti nasıl ayıracaksın ...akıl sahibi olanlar şunu apaçık görürler; HEPİMİZ AYNI GEMİDEYİZ, BAŞKA VATAN YOK, GEMİ BATARSA GEMİDEKİLER DE BATAR.

Ey benim; merhamet ve vicdan ehli, Güzel insanlarım, 270 Milyar Dolarlık bankalara dolar hesabı açacaksın, burada montajı yapılan arabaya binsen bari bir yığın döviz içeride kalır dolar-avro artışına rağmen inadına yabancı abaya binenlerin oranı yüzde 70 ler de ... Yerli üretim telefona, bilgisayara, televizyona da yüz vermeyeceksin, nerede pahalı yabancı tv-telefon -bilgisayar varsa onu alacaksın; ondan sonrada neden dolar yükseliyor diyeceksin ..İnsan bir durup düşünse doğruyu bulacak. Tarihe baktığımızda devletler hep içerden yıkılmıştır. Ya tarih tekerrür edecek ya da kendi ayıbımızı göreceğiz. HERKES AYNI GEMİDE:SİZ BİR AVUC VATANSIZLARA BAKMAYIN ,GEMİ SALLANDIĞINDA O FARELER KACAR, BİZ KADERİMİZLE BAŞBAŞA KALIRIZ,TİTRE KENDİNE DÖN.VATANINA SAHİP CIK.

Bu yazı 117 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum