Reklam
Mustafa BAYGIN

Mustafa BAYGIN

HABER-YAZI-YORUM
[email protected]

Gelecek Seçimlere Çalışanlardan Gınâ Geldi!

01 Nisan 2021 - 16:56

Gelecek Seçimler için değil, Gelecek Nesiller için efor sârfettiğini söyleyen politikacıların ekseriyâtının, bu konuda, gerçekleri söylemediklerini biliyoruz!

Türkiye gibi, hem coğrafi, hem tarihi, hem kültürel zenginliği, derinliği olan ülkenin politikacılarından birçoğunun ülkenin geleceğini değil, kendi partisinin, şahsının geleceği için çalıştığını görmekten yorulduk, bunaldık, gînâ geldik, YETER!

Özellikle, partilerin grup konuşmalarının yapıldığı toplantılardaki konuşulanlara bakınca, ne kadar da sığ, tribünlere oynayan, hitâbet gücünü konuşturma yarışına kalkışanları çok net görüyor, izliyoruz.
Öylesine yapay, boş, gelecek nesilleri değil, kendi ikbâllerini düşünmelerini izledikçe, âklımızla âlây etmeye kalkıştıklarını görüyor, aldıkları paraların Helâl’in yanından dahi geçemeyeceğini düşünüyor ve çoğu zaman da, gâyr-î ihtiyârî, “aldığınız maaşlar haram olsun” diyebiliyoruz.

Bölgesinin Stratejik Konumunu Bilmeyenler

Milleti yönetmeye tâlîp olduğunu söyleyen siyasî figürlerden bazılarını dinleyince, çok net ortaya çıkıyor ki, Türkiye’yi ve bölgesini hiç ama hiç bilmediklerini kendi konuşmalarından anlaşılıyor… Türkiye Dışından, İsviçre’den, Belçika’dan, Norveç’ten bir siyâsî figür transfer edilip getirtilse, kısa bir süre sonra Türkiye’nin ne kadar Güçlü, Büyük, Dirâyetli olduğunu, içeride ve bölgesinde yaşananları gördükçe, analiz ettikçe anlayacak ve Türkiye’nin geleceği için neler yapılabilir üzerinde çalışmalara başlar. Ancak ne yazık ki, içimizdeki birçok politik figüran bunları anlamakta ve algılamakta bâsiret ve firâset yoksunluğu yaşamaktadırlar.

Türkiye Raydan Çıksın İsteniyor

Dünyanın gittiği yöne bakınca anlaşılacaktır ki, bahse konu figüranlar, Türkiye’yi başka bir yöne sürüklemeye, yolunu daha geniş ve ferâh yapmasına, hızını ve gücünü arrttırmasına değil, âksine, yönünü değiştirmesine, başka lokomotife monte edilmiş VAGON OLMASINA çalışan bir güce evrilmek istediklerini görmek mümkündür.

Türkiye’nin geçmiş 100 yılı acılar, kontrollerle doldurulmak istenmişken, gelecek 100 yılda da, mândâcılık zihniyeti ile yönetilmesini isteyen Siyonun Ehl-î Sâlîp’inin TERÖRİST ve HAYDUT DEVLERİ ile embeddedleri ve dâhîlî bedhâhları, geçmişte olduğu gibi, Türkiye’nin ve Halkının, KOMÜNİZM – FAŞİZİM ile oyun oynamasını, bunun haricinde bir meşguliyetlerinin olmamasını istemektedirler.

Yeni, Güncel Ordular; DİJİTALİZİM!

Türkiye’nin kendi geçmişimi ve tarihini bilmesini istemeyenler, Türkiye ile işbirliği yapma, gücüne güç katma, bağımsız yaşamasına yol açma, kendi hür irâdesini kullanmasına sebebiyet verebilecek ülkelerin söz sahibi, güç liderleri olanlarına, direkt veya endirekt saldırı gerçekleştirmekten asla vazgeçmemektedirler.

Geçmişte, ateşli silahlarla, ordularla, ajanlarla yaptıklarını, günümüzde DİJİTAL SİLAHLAR ile gerçekleştirmektedirler.

Başta dediğimiz sözü boşu boşuna bu satırlara taşımadık, Gelecek Nesiller için değil, gelecek seçimler için çalışanlardan gına geldik dememizin nedeni de tam burada devreye giriyor.

 Z Kuşağı, dedikleri ve sadece OY DEPOSU olarak gördükleri gençlerin geleceği oluşturacak, şekillendirecek Genç Nesil’in teknoloji olarak DİJİTALİ sadece oyun aracı olarak kullanmasını isteyen, daha ilerilere gitmesini istemeyen söz konusu ettiğim politik figürler, geleceği sadece kendilerinin oluşturmasını(!), bundan da âslâ ödün verdirmeyeceklerini can sipârene savuna gelmektedirler.

Geçmişte, Faşizm, Komünizm, Liberalizm, vb, İZMlerin yerini DİJİTALİZMin aldığını dahi perdelemeye çalışanların, GELECEK NESİLLER İÇİN çalıştıklarını söyleyebilmek mümkün müdür?

Düşen(!) Helikopterler

Dijital Orduların kullanılmadığını düşünmek imkânsıza yakın bir durumdur.

Meselâ, sadece Mart 2021’de düşen helikopterler DİJİTALİZİMe dikkât çekmeye değer gözüküyor;
ABD’nin Alaska eyaletinde, Malezya’da, Çin’de, Afganistan’da, Uruguay’da (Corona Virüsü Taşıyan) ve Türkiye’de (ülkenin vatan evlatlarının canını yakan) Bitlis Tatvan’da düşen Helikopterler! DİJİTAL TEKNOLOJİnin ilerlememiş olduğu dönemlerde bu kadar yoğun Helikopter düşmeleri yaşanmış mıdır? Son olarak ki, KİMİN İŞİNE YARIYORu iyi irdelemek lâzım, Süveyş Kanalında Yük Gemisi’nin KARAYA OTURMASI!

Dünyaya yön vermeye kalkışan milyarderlerden, Çekyalı Milyarder Petr Kellner’in Alaska’da Helikopterinin düşerek ölmesi.

Fransa’nın Silâh ve teknoloji milyarderi Dassault’ların oğlu, Milyarder Olivier Dassault’un Helikopterinin düşmesi sonucu ölmesi.

Bir diğer Milyarder, Chris Cline’nin içinde olduğu helikopter, Bahamalar açıklarında düşmesi sonucu hayatını kaybetmiş olması.

ABD’li ünlü Basketbolcu Kobe Braynt, bindiği helikopter California’da düşmesi sonucu öldü.

Bunlar neyi anlatıyor? Ölümleri ile kim(ler)e mesajlar veriliyor? Neden özellikle Helikopter?  Acaba, Tek tuşla DİJİTAL ORDULAR ve SİLAHLAR mı kullanılıyor?

Milleti, İllet ve Zillete Sürüklemeyin!

Yeni ve Gelecek Nesiller, İnternet ve Bilgisayar – Akıllı Cep Telefonları olmadan kendilerini eksik hissedebiliyorlarsa, o halde “Z Kuşağı” diye tanımlanan GELECEK NESİLLER neden dijital – Teknoloji üzerinde ülkenin kalkınması için eğitilmeleri yönünde gelişim ve değişim projelerini hayata geçirtmeye yönelik efor sarf etmezler!!!

Çünkü dertleri, GELECEK NESİLLER değil, GELECEK SEÇİMLERİ!!!
Eski sistem muhâlefet etme devri geçti. Kendini formatlayamayanlar, toplumu nasıl formatlayabilsinler!!!

Anlayana;

Milleti yozlaştırmak için cehâletfâkirlik ve ayrılık zehrini bal diye yedirip;
Kuşanılması gereken sanat, mâ’rifet, ittifâk silahlarını imhâ ediyorlar.”

Bu yazı 236 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum