Reklam
Mustafa BAYGIN

Mustafa BAYGIN

HABER-YAZI-YORUM

Hedef Türkiye ve Dijital Saldırı

02 Haziran 2021 - 14:46

Hedef Türkiye ve Dijital Saldırı

Denenmişi olması gereken bir zorunluluktur, Siyonun Ehl-i Salip'inin Terörist ve Haydut devletleri ve Embeddeleri ile Dâhili Bedhahlarının.

Türkiye'ye, yine, yeni bir 17/25 Aralık işletimi hazır durumda âbesle iştigâl olmaz aslında.

Dert Ağaç Köprüsü belli olan Gezi Tertipçileri, Kanal İstanbul, İstanbul Havaalanı, Taksim Camiî, Marmaray, Yavuz Sultan Selimlerinin, İstanbul – İzmir Otoyolu, Nükleer Santral, Osmangazi Köprüsü projelerinin bağlantısı iptâlini isteyen, sözde, Taksim Platformu oluşan oluşum, o gün S- 400'ler gündem de onu da, 'durdurun, getirmeyin, almayın' derlerdi.
 
Gezi platformunun tek derdi mega projelerdi

Son günlerde, Avrupa'nın Başkenti Başbakan Merkel'in tartışıldığı konuşuluyor. Türkiye'de, hemen herkesin, “DİNLENİYORUZ” diyerek yaygara kopartıldığınızı 2013'te nelar Merkel'den, ' dosttan haberdar olmayın !'

Şimdi, sanki o günlerdeki olacak ve gündemi hatırlatan 'TAPELER' , Türkiye'ye Sedat Peker. Avrupa'ya ise, Merkel üzerinden birilerince  AYAR ÇEKİLMEYE çalışılıyordur!

Hedefine Türkiye'yi alanlar, Âdetâ Türkiye'ye, “BİZİMLE OLMAZSAN” iletilmek istenmektedir. Muhâlif Partiler görüşme ve eylem olarak ne yapıyorlar DİKKÂT edin !

Muhalif Parti İst İnönü'lü Kodlara mı mümkün

Seçilmiş Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mayıs AY’ının son Cuma’sında Taksim Camiî’ni ibâdete açtı.

Akabinde Ayasofya-i Kebir Camiî Şerif’te, 100’ün üzerindeki Hadimul Kur’an olan ve Hafızlık İcazet törenine katıldı. Orada, Diyanet Görevlisi, Emekli, içinde bulunduğumuz Yüzyılın Alimlerinden, 28 Şubat sürecinin argümanı olarak kullanılan, “Cübbeli, Fesli, Sarıklı Hocalara Başbakanlıkta Yemek veriliyor, Laiklik elden gidiyor” hezeyanlarına kapılan ve nümayişlere başvuranların hedefindeki isimlerden biri olan,  Mustafa Demirkan Hoca, Tören öncesi, Bakara Suresi’nden âyetler okudu ve akabinde de okuduğu Ayetlerin mealini açıkladı.

Okunan Ayetleri anlamadıkları, nüzul sebebini bilmedikleri, kast edilen “Kâfir/Zalim” tanımlamasının muhataplarının Ebu Cehil ve şürekasının olduğunu dahi bilmeyenler.

Dahası, kendilerinin kast ettiği, Ne Mustafa Kemal, Ne İsmet İnönü, dedelerinin babaları dahi dünyada yok iken nâzil olan Kur’an-ı Kerim’i nasıl oluyor da, Mustafa Kemal’e hakaret olarak algılıyorlar?

Bunu başarabilmek için, Özel bir eğitimle beraber, İslâm’a, Peygamberine, Kur’an’a da özel bir Kindarlık, düşmanlık ve nefret yüklü olması gerekir kişinin!

Öyle olmamış olsaydı, Allah(cc) tarafından nâzil olan Âyetleri okuyan ve bu yüzyılın gerçek âlimlerinden olan Mustafa Demirkan Hoca'yı, mahalle baskısına tâbi tutmaz ve gâliz ifâdelerle saldırmaz, kendi seviyelerini düşürmez ve asıl niyetlerini de ifşa etmezlerdi!

Hatta işi o kadar ileriyer taşıyorlar ki, Mustafa Demirkan Hoca’yı savundu, Twitter paylaşımı yaptı diye, Kaymakam Açıkgöz’ün de, behemehal kellesini istediler.

Algı ve manipülasyonu nasıl yapıyorlar:

Mustafa Demirkan Hoca, Hafızlık İcazet Töreni öncesinde;

“Allah’ın mescitlerinde O’nun adının anılmasına ve hükmünün özgürce ifâde edilmesine engel olan ve içki, kumar, fûhuş gibi her türlü âhlâksızlığı yaygınlaştırarak Câmiîe giden yolları tıkayan, buraların toplumsal etkinlikten yoksun, cemaatsiz ve harap olması için çaba harcayandan daha zâlim kim olabilir? İşte öylelerine, bu mescitlere ancak korku içerisinde girmek yaraşır. Onlar için bu dünyada aşağılık, âhirette ise çetin bir azap vardır! Gerçekte hiçbir engel, Müslümânı ibâdetten alıkoyamaz, çünkü:" (Bâkârâ Sûresî, 114. Âyet)

Okudu ki, Ayetin Devamı da;

“Doğu da Allah’ındır, batı da. Müslümân için yeryüzü, bütünüyle mescittir. Dolayısıyla, ibâdete elverişli her yerde ve her durumda, hatta kıble yönünü tâyin edemediğinizde bile nâmâzınızı kılabilirsiniz. O hâlde, hangi tarafa yönelirseniz yönelin, Allah’ın yüzü, yani hoşnutluğu ve sevgisi oradadır. Çünkü Allah’ın kudret ve şefkâti sınırsızdır ve O, her şeyi en iyi bilendir." (Bâkârâ Sûresî, 115. Âyet)

Bir bütünlük arz etmektedir.

Dertleri, Gezi’de ağaç olmadığı gibi, Ayet’te Atatürk kasdediliyor demeleri de değildir. Törenin Ayasofya Kebir Camiî Şerif’inde yapılıyor olması ve yine ondan az önce de Taksim Camiî’in açılış töreninin yapılmış olmasıdır.


Alman DW'den Taksim Camii hazımsızlığı! - Takvim

 Söz konusu Ayetleri, babalarına, bilenlerine, anne-babalarının dedelerine dahi sorsalardı, onlar da diyeceklerdi ki, “1442 seneden bu yana okunuyor bu Ayetler. O zaman Mustafa Kemal mi vardı?”

Yani utanmasalar, Kur'ân-ı Kerîm'de, İsrail'i, Hristiyan ve Yahudileri, kâfirleri konu eden TÜM AYETLER KALDIRILSIN diyecekler!

Kabahat İktidarın!

Neden mi? Çünkü Muhalif Partililer, gözlerine kestirdikleri, öğretmen, müşavir, idarecilerin görevden alınması için mahalle baskısı oluşturarak sonuç almış olmalarıdır.

Son örnek Ayasofya Camiî Kebir Baş İmâm Hâtip-i Prof Dr. Mehmet Boynukalın’ın istifa ettirilerek görevden el çektirilmesini sağlamış olmalarıdır. Tavizler tavizlere kapı aralıyor.

Cühelâlık yüzünden değil midir ki, İskilipli Âtıf Hoca'yı da, Şapka Kanunu icad edilmeden önce yazdığı kitapta, Şapka Kanununa muhalefet suçu ile cezalandırıp idâm ederek ŞEHİT etmeleri.

Karadeniz’de NATO Tatbikatı

Görünürde büyük bir NATO tatbikatı gibi lanse edilse ve komuta Türk Silahlı Kuvvetler Personeli tarafından sevk ve idare olsa da, ABD-RUS yapımı ve HEDEFin TÜRKİYE olduğunu kâmûfle etmeye yönelik TUZÂK (yeni bir Sykes-Picot gizli Anlaşması versiyonu) olduğu âsla gözden ırak tutulmamalıdır!


NATO askeri tatbikatında komuta Türk askerinde! ABD'de yayınlandı

MİNSK ÜÇLÜSÜ
Azerbaycan'ın, yarım asırdan fazla zamandır, işgâl edilen Topraklarının, MİNSK ÜÇLÜSÜ itlâf DEVLETLERİnden, biri olan Fransa’nın Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, “Azerbaycan yerleşimcisi, Ermenistan'ın egemen topraklarını terk etmesi gerekiyor” açıklamsıyla, aslında MİNSK ÜÇLÜSÜ denilen, Ermenistan'ın özel kollayıcısı devletleri gibi hareketin ve neden çözümsüz hale geldiği de deşifrede.


İyimamayan:
“İslâiyet batıdan gelse Müslümân olurdunuz.... Batı özentisi; beyninizi kemirmiş.”
Necip Fazıl Kısakürek