Reklam
Sessiz Canlar Kime Emanet

Sessiz Canlar Kime Emanet

Sessiz Canlar Kime Emanet
[email protected]

Türkiye'de İlk! Sessiz Dostlar Adına Köşe Açmak

01 Nisan 2021 - 17:14

Sessiz canları bize emanet bildik; sahiplenmek üzere yola çıkanlara selam olsun!Gülhan YILDIRIM 

Bir gönül dostu..
Hayvanlar konuşamaz dediklerinde, ruhsal olarak dehşete kapılıyorum, nasıl oluyor da o masumların konuşma dilini, akıl fikir bilinç konuşma yetisi bahşedilmiş insanlık göremiyor? Nasıl oluyor da asıl konuşma dilinin SEVGİ olduğunu anlayamıyor? 

SEVGİ; içinde en büyük iletişimi barındıran en eşsiz bir ruh yapısıdır halbuki ve Yüce Yaradan tarafından bu ruh;  insanlar alemine, hayvanlar alemine ve bitkiler alemine sonsuz şekilde bahşedilmişken, neden insanlığın bir kısmı bu ruhu hiçe sayarak  kendini kötülüğe, kine, nefrete, kavgaya, düşmanlığa.. hapseder? Yaşamın tadına yalnızca sevgiyle varılırken, kötülüğü tercih eden ruhlar ne büyük bir yalnızlığın, ne büyük bir tükenişliğin, ne büyük bir kaybın içinde olduklarının farkında olsalardı! ahh ne güzel olurdu… Atalarımız ‘’ Tatlı dil yılanı bile deliğinden çıkarır derken’’ konuşma dili SEVGİ nin içinde barınan o tatlılık, o naiflik, o alçakgönüllülük, o sevecenlik, o saygı duyuşluk, o iyilik… çemberinin oluşturduğu enerjiden bahsetmişlerdir aslında.

 İçinde milyonlarca canı barındıran evrende küçücük bir nokta olan dünyamız elbet birgün son bulacak. Bu son gelmeden SEVGİ diline kavuşamayan insanlarında en kısa sürede kavuşmasını diliyor, yaratılan her canlıya sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Cumamızın hayrı, bereketi, iyiliği, mucizeleri üzerimize olsun.
 


 

Bu yazı 232 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum